הוצאה לפועל – ייצוג חייבים ונושים, גביה והתראות טרם נקיטת הליכים משפטיים

SPECIALIZATIONS

כידוע לכולנו, בימים כתיקונם ובמיוחד לאור משבר הקורונה בעלי עסקים רבים, בעלי חברות וכמובן אנשים פרטיים אשר מעוניינים לגבות את חובם, מתקשים מאוד לקבל את כספם ומוצאים את עצמם לבסוף מתייאשים לאחר ניסיונות שווא רבים לקבל את הכסף המגיע להם.

למשרד עו"ד ריגר בריל ניסיון רב בגבייה מחייבים, בצורה מהירה ויעילה שהולכת מהקל אל הכבד, ולרוב אנו משיגים עבור לקוחותינו את מלוא סכום החוב כבר בתחילת ההליך וללא הוצאות כספיות גדולות ומיותרות מצד לקוחותינו.

למשרדנו ניסיון רב בהליכי גבייה וניהול מו"מ מקיף מול חייבים בטרם פתיחת התיק בלשכת ההוצאה לפועל וכן מרגע פתיחת התיק, ועד לקבלת מלוא החוב. משרדנו מעניק ליווי מקיף וצמוד לכל לקוחות המשרד תוך כדי נגישות וזמינות וטיפול יעיל בכל השלבים עד לגביית החוב.

כמו כן, למשרדנו ניסיון רב עם הליכי ההוצאה לפועל והליכי גביית כספים מאנשים המסרבים בתוקף לשלם ובדגש על עסקים קטנים ובינוניים.

אם הנכם מעוניינים לגבות את חובכם בצורה מהירה ולהגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלכם לקבל את כספכם במינימום מאמץ והתעסקות אתם מוזמנים לפנות למשרדנו.

ומהצד השני, במיוחד בתקופה קשה זו, משרדנו מייצג חייבים רבים אשר נקלעו לחובות, זה יכול להיות עקב התנהלות כלכלית לקויה, קריסתו של עסק, השקעה שלא הוכיחה את עצמה או כל סיבה אחרת.
חובות אלה נצברים ובסופו של דבר נפתח נגד אותו אדם ("חייב"), תיק הוצאה לפועל.

כאשר נפתח תיק הוצאה לפועל נגד החייב, עומדת לפניו מספר אפשרויות להתמודדות עם החוב, כאשר הבחירה הראשונית הינה קריטית ובעלת השלכות משמעותיות, הן מבחינה כספית והן מבחינה משפטית, להמשך ההליך.

כמו כן, כאשר נפתח תיק נגד החייב, הנושה מצידו עושה כל שביכולתו כדי להטיל עיקולים והגבלות על החייב במטרה לגבות את חובו. כתוצאה מזה, החייב עלול להיות חשוף לעיקול רישיון הנהיגה שלו, עיכוב יציאה מהארץ, הגבלות על חשבון הבנק וכו'. במצב זה חייו של החייב משתנים מקצה אל קצה ומאדם חופשי הוא הופך להיות אדם מוגבל אשר אינו יכול להמשיך ולנהל את חייו בצורה תקינה.

משרדנו פועל באופן מיידי, ככל הניתן, למניעת והסרת העיקולים וההגבלות ועושה את מירב המאמצים כדי לאפשר לחייב לחזור ולנהל את חייו על מי מנוחות, ככל שאר האנשים, כאשר המטרה העיקרית העומדת לנגד עיניה של עו"ד ריגר בריל הינה לאפשר לחייב לצאת לעצמאות כלכלית ועם כמה שפחות נזק מההליך.

משרדנו מתמחה בייצוג חייבים וניהול ההליך מראשיתו ועד סופו, אשר נבחן בהתאם לנסיבות וליכולת הכלכלית של המיוצג ומטפל בהגשת התנגדויות, הפטרים, חייב מוגבל באמצעים, עיכוב/ ביטול הגבלות ועיקולים.

משרדנו מייצג גם יחידים ואנשים פרטיים אשר מעוניינים לגבות את החוב שלהם בהליך הוצאה לפועל ("זוכים"). חשוב לציין כי טרם נקיטת פעולות לגביית החוב רצוי לבדוק אם מתאים לפתוח את ההליך בבית המשפט או שמא ניתן לפנות ישירות ללשכת ההוצאה לפועל (הרשות המבצעת).